Інформація про затвердження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобіганню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19

Дата: 10.12.2021 13:46

На виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій  в Красноградському районі Харківської області від 09 грудня 2021 року №18 та з урахуванням епідемічної ситуації, Старовірівська сільська рада доводить до відома населення   інформацію про затвердження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобіганню на території  громади  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з 10 грудня 2021 року  відповідно до «жовтого» рівня  епідемічної  небезпеки на території Старовірівської  сільської громади.

У зв’язку з цим та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території  України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) Старовірівська сільська рада просить підприємства, організації та установи, які провадять свою діяльність на території Старовірівської громади, та мешканців громади  забезпечити виконання обмежувальних протиепідемічних заходів, визначених відповідною постановою (посилання для ознайомлення з постановою https://zakon.rada.gov.ua/laws/file/1236-2020-%D0%BF  ).

Також нагадуємо про можливість добровільної вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. За додатковою інформацією  потрібно звернутися до свого сімейного лікаря.