З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 09:46

Шановні колеги, депутати, ветерани місцевого самоврядування та всі причетні!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт територіальної громади.

Після проведення адміністративно-територіальної реформи в нашій країні саме на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально–економічний стан територіальних громад, за створення комфортних умов для проживання мешканців, що в кінцевому результаті зробить нашу державу сильною та заможною, бо нічого на світі немає краще нашої землі.

Міцного здоров’я вам, шановні колеги, нових звершень у вашій відповідальній праці, успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні.

З повагою,

Старовірівський сільський голова