Інформація щодо пропозиції вирішення проблеми реалізації на забій великої та дрібної рогатої худоби для підприємств

Дата: 01.12.2021 08:24

Останніми роками у Харківській області виникають проблеми з реалізацією худоби на переробку в живій вазі.

19 листопада поточного року під керівництвом Міністерства аграрної політики та продовольства України було проведено засідання робочої групи з питань розвитку м’ясної галузі, на якій, зокрема, було порушене і вищезазначене питання.

За підсумками засідання робочої групи до Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації звернулася асоціація «Українська асоціація розвитку тваринництва та технологій» з пропозицією вирішення проблеми реалізації на забій великої та дрібної рогатої худоби за найбільш економічно-вигідними закупівельними цінами.

Старовірівська сільська рада доводить до відома підприємств, які мають проблеми реалізації на забій великої та дрібної рогатої худоби,  контакти членів вищезазначеної асоціації, які готові закуповувати велику та дрібну рогату худобу в живій вазі:

• ТОВ «Вояж Стандарт» -

контактна особа тел..: 050-55265-53 Вероніка;

• ТОВ «КРС Україна» -

контактна особа тел..:096-022-82-19, 050-752-76-89 Олена.