Нововодолазька районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує!!!

Дата: 25.11.2021 15:16

В рамках проекту «Підтримка економічного розвитку жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні», ініційованим фондом «Гореніє» за сприянням Харківського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, планується навчання за професією швачка жінок, які проживають у сільській місцевості або належать до вразливих категорій.

В рамках проекту планується проведення теоретичного навчання у форматі онлайн та практичні заняття.

До навчання можуть бути залучені як жінки, які перебувають на обліку, як безробітні, так і інші жінки, які не мають роботи та не перебувають на обліку у Службі зайнятості.

Проходження навчання для учасників є безкоштовним.

За більш детальнішою інформацію звертатися Нововодолазької районної філіі Харківського обласного центру зайнятості за адресою смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 16А або за 2‘(05740) 4-22-40, 4-20-57