Онлайн марафон з тваринництва: «Молочна галузь 2021: підсумки, тренди, трансформації. Вектори розвитку у 2022 році.

Дата: 10.11.2021 11:09

Старовірівська сільська рада запрошує  сільськогосподарські підприємства, які займаються виробництвом молока взяти участь в онлайн марафоні з тваринництва: «Молочна галузь 2021: підсумки, тренди, трансформації. Вектори розвитку у 2022 р.» в рамках проєкту «Впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні», що підтримується Програмою USAID АГРО.

Захід відбудеться 12 листопада на платформі Zoom, о 16:00.

Попри скорочення поголів’я ВРХ та загального виробництва молока, у 2021 році молочна галузь України зазнала нових викликів та якісних трансформацій, отримала нові можливості для розвитку. Експерти та аналітики галузі готові підсумувати роботу галузі та розповісти про ринкові тенденції і споживчі настрої, формування аграрної політики сектору, законодавчі зміни, ефективні інструменти адаптації до кліматичних змін, а також спрогнозувати вектори розвитку молочного бізнесу в наступному маркетинговому році.

Учасники онлайн марафону запрошені до активного live-обговорення проблематики, що включає, але не обмежується:

• Українська молочна галузь: аналітичний підсумок за 2021 р.
  • Створення ефективного ланцюжка постачань в молочній галузі України
  • Вітчизняний та світовий ринок молока під тиском криз: ковід, кліматичної, політичної
  • Ключові виклики і законодавчі потреби галузі: програми держпідтримки, реформа податкової системи молочної галузі тощо
  • Безпечність сирого молока: нові вимоги до МТФ