Виїзні навчання з вдосконалення взаємодії населення у разі виникнення надзвичайної ситуації

Дата: 23.10.2021 13:25

Фото без описуОдним із ключових напрямків життєдіяльності суспільства є забезпечення безпеки людини. Тому одним із основних заходів цього можно вважати удосконалення місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, яка буде спроможна більш ефективно забезпечити безпеку людини, а уразі необхідності, надати допомогу громадянам.

З урахування  ключових питань цивільного захисту населення громади, Старовірівська сільська рада продовжує роботу із забезпечення функціонування консультативних пунктів з питань цивільного захисту при Старовірівській сільській раді.  Особи, які  забезпечують роботу консультативних пунктів на території громади, мають спеціальні навички для роботи консультативних пунктів та проходять навчання  з періодичністю, згідно встановленого законодавства.

В жовтні  2021 року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області та за підтримки Красноградської районої державної адміністрації відбулися виїзні навчання, завдяки яким буде продовжена робота з вдосконалення взаємодії  населення та органів місцевого самоврядування у разі виникнення надзвичайної ситуації.