Старовірівська територіальна громада
Харківська область, Красноградський район

Державна підтримка сільськогосподарським товаровиробникам

Дата: 12.10.2021 12:28
Кількість переглядів: 1038

Фото без описуСтаровірівська сільська рада повідомляє, що відповідно до пункту 6 «Порядку використання коштів, предбачених у державному бюджеті  для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблювальних угідь» (далі- Порядок), у 2021 році Міністерством  аграрної політики та продовольства України передбачено спрямувати кошти на виплату бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблювальних угідь, на яких вирощувалася гречка ( наказ Мінагрополітики від 09.09.2021 №187).

Державна підтримка надається сільськогосподарським товаровиробникам – юридичним особам незалежно  від організаційно-правової форми і форми  власності та фізичним особам-підприємцям  (далі – отримувачі).

Субсидія надається отримувачам на безповоротній основі в межах бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на поточний рік, у розрахунку на один гектар оброблюваних угідь, на яких вирощувалася гречка, (за винятком післяукісних культур), у розмірі до 5000 гривень за один гектар,але не більше ніж на 300 гектарів оброблюваних угідь одним отримувачем.

Для отримання бюджетної субсидії отримувачі подають до 15 листопада поточного року до обласної  комісії з прийняття рішень щодо виплати бюджетних субсидій сільськогосподарськими товаровиробниками з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь за рахунок бюджетних коштів  (Департамент АПР  ХОДА, що знаходиться за адресою: м. Харків, майдан Свободи, буд. 5, Держпром, 7 під’їзд, 5 поверх,  каб.70-71, тел.. для довідок (0577054861) у паперовому вигляді такі документи:

  • Заяву на отримання субсидії;
  • Довідку про відкриття поточного рахунку, видану банком;
  • Письмове підтвердження, що отримувачу в поточному році не виділялася субсидія новоствореним фермерським господарствам за рахунок коштів бюджетної програми «Фінансова підтримка  сільгоспвиробників» за напрямком «фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» на площі посівів сільськогосподарських культур, на які надається субсидія;
  • Письмове зобов’язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти в разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного отримання та/або нецільового використання;
  • Акт про висів насіння;
  • Заключний звіт про підсумки сівби під урожай поточного року (форма №4с/г;
  • Акт про збір врожаю;

Також, отримувач, що претендує на отримання державної підтримки, зобов’язаний подати разом з документами для отримання субсидії інформацію про всіх пов’язаних із ним осіб, які протягом бюджетного періоду є отримувачами субсидії, а також про зміни стосовно таких пов’язаних осіб.

Форми документів в електронному вигляді можливо завантажити з наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 03.09.2021 року №172 « Про затвердження Положення про комісію Мінагрополітики для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь та форм відповідних документів».

Документи, подані не в повному обсязі або оформлені неналежним чином, повертаються обласною комісією отримувачу в десятиденний строк.

За додатковою інформацією звертатися до

Департаменту АПР  ХОДА   м. Харків, майдан Свободи, буд. 5, Держпром, 7 під’їзд,

 5 поверх,  каб.70-71Телефон для довідок тел..  057 705 48 61


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень