З 15 жовтня 2021 року розпочнеться ПРИЙОМ ПРОЄКТІВ «БЮДЖЕТУ УЧАСТІ 2022»

Дата: 12.10.2021 15:41

Фото без описуВже другий рік поспіль ми шукаємо активних мешканців громади для  участі у бюджетному процесі, які готові ділитися своїми ідеями та змінювати громаду на краще, шляхом проведення БЮДЖЕТУ УЧАСТІ.

В минулому році 623 мешканці громади проголосувало за проєкти Бюджету участі. Загалом було зібрано 1882 голоса.

Тому долучайтесь!

З 15 жовтня 2021 року розпочнеться ПРИЙОМ ПРОЄКТІВ «БЮДЖЕТУ УЧАСТІ 2022» по Старовірівській сільській територіальній громаді. Прийом проєктів триватиме до 15 листопада 2021 року включно.

Цього разу проєкти поділені на старостинські округи зі своїми бюджетами. На реалізацію громадських проектів з сільського бюджету виділено 1 600 000 грн., а саме:

- Старовірівський округ (с. Старовірівка, с. Муравлинка, с. Дячківка, с.Раківка, с-ще. Палатки) – 600 000 грн.

- Миколаївський старостинський округ – 200 000 грн.

- Караванський старостинський округ – 200 000 грн.

- Охоченський старостинський округ – 200 000 грн.

- Станичненський старостинський округ – 200 000 грн.

- Слобожанський старостинський округ – 200 000 грн.

Взяти участь у конкурсі і подати проектну пропозицію можуть громадяни, які зареєстровані або проживають на території Старовірівської громади та яким виповнилось 16 років.

Зареєструвати свій власний проєкт можливо за посиланням https://starovirivskaotg.pb.org.ua/! Для цього Вам необхідно авторизуватись  за допомогою BankID  або електронної пошти (з одночасним надсиланням фото-копії сторінок паспорту або документів, що підтверджують свою приналежність до громади).

Подати пропозиції в паперовому вигляді та отримати всю необхідну інформацію (правила, бланки) можливо у пунктах супроводу Бюджету участі за адресами:

В приміщенні Старовірівської сільської ради (1 поверх);

В приміщенні Миколаївського старостинського округу;

В приміщенні Караванського старостинського округу;

В приміщенні 4 Старовірівського СБК;

В приміщенні ФАПу сел. Власівка;

В приміщенні Охоченського старостинського округу;

В приміщенні Станичненського старостинського округу.

В приміщенні Слобожанського сільського клубу

Правила та умови участі, подання, форма заявок та інші організаційні моменти можна завантажити за посиланням https://starovirivskaotg.pb.org.ua/  в розділі Допомога.

Наш контактний телефон для будь-яких питань стосовно Бюджету участі (05740)-5-11-51 (пн.-чт. з 09.00-16.00 перерва з 12.00-13.00, пт. з 09.00-14.30, перерва з 12.00-13.00)