Розпочато укладання основи на дорозі Зачепилівка – Андріївка – Кегичівка – Старовірівка

Дата: 12.10.2021 10:29

Фото без описуРемонт дороги Т-21-20 проводять у межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

У Службі автомобільних доріг у Харківській області повідомили, що поточний середній ремонт ділянки стартував у вересні від примикання дороги з М-18.

Наразі на ділянці протяжністю 3,5 км (км 17+800 - км 21+300) виконано роботи з розпушення старого шару покриття та видалення порослі.

«Виконано роботи зі стабілізації слабкої основи дорожнього покриття з основного проїзду - 2,2 км. Також розпочали укладання основи щебенево-піщаною сумішшю з додаванням цементу, вже влаштували приблизно 1 км», - зазначили в САД.

Зокрема, паралельно виконуються земляні роботи.

Окрім цього, дорожники планують відновити та укріпити узбіччя, примикання та з’їзди, очистити смугу відведення від порослі, нанести дорожню розмітку та встановити нові дорожні знаки.

Довідка. Термін виконання за контрактом - 2 роки. Ділянка ремонту - 21,6 км, з них цього року планується оновити приблизно 5 км.