КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА СТАРОВІРІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СТАРОВІРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 24.06.2021 14:45

Сьогодні, 24 червня 2021 року, відбувся конкурс на посаду директора Старовірівського ліцею Старовірівської сільської ради.

Під час конкурсу з було проведено тестову перевірку знань у письмовій формі на знання законодавства  України у сфері загальної середньої освіти, перевірку професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання, а також було надано конкурсантами презентації перспективної програми розвитку Старовірівського ліцею на 2 та 6 років.

Переможцем конкурсу визнано Колядинську Оксану Вікторівну.

Протокол № 2 засідання конкурсної комісії на проведення конкурсу на заміщення посади директора Старовірівського ліцею Старовірівської сільської ради Харківської області від 24 червня 2021 року.

Екзаменаційна відомість проведення іспиту кандидатів на посаду директора Старовірівського ліцею Старовірівської сільської ради Харківської області.