СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІНФОРМУЄ

Дата: 03.06.2021 14:46

Фото без описуНапередодні літніх канікул, головним спеціалістом Служби у справах дітей, для учнів 1-5 класів Старовірівського ліцею та філії Старовірівського ліцею проведено  лекцію на тему: « Правила поводження дітей під час літніх канікул». З дітьми переглянуто презентацію: «Мої безпечні канікули»,  де учні ознайомилися з основними правилами дорожнього руху, електробезпеки, поводження з вибухонебезпечними предметами, протипожежної безпеки, поведінки на воді, поведінки з незнайомими людьми. Дітей попереджено про наслідки, які можуть виникнути в результаті недотримання цих правил. Учням надано рекомендації щодо  методів проведення якісного, змістовного та головне безпечного дозвілля. Гарних та безпечних канікул, дорогі діти!