ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ!!!

Дата: 19.05.2021 14:40

Для подальшого отримання субсидії необхідно подати заяву за новою формою, затвердженою Міністерством соціальної політики України. Для призначення субсидії з 01 травня 2021 року (на неопалювальний період) заяву необхідно подати до 30 вересня 2021 року.

З 1 травня 2021 року виплата субсидій буде здійснюватись через банківські установи. Отримувати субсидію через відділення поштового зв’язку можуть лише особи з інвалідністю І групи, особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду, особи, які досягли 80-річного віку, одержувачі державної соціальної допомоги, особи, які не мають права на пенсію та допомоги на догляд.

У зв’язку з відсутністю оновлень програмного забезпечення про початок приймання заяв на призначення субсидії буде повідомлено додатково.