Робоча зустріч з представниками АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ»

Дата: 24.02.2021 17:01

Фото без описуСьогодні 24.02.2021 року в приміщенні сільської ради відбулася робоча зустріч з представниками АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ».

Під час зустрічі було обговорено умови та напрямки співпраці на теренах Старовірівської громади, в тому числі налагодження співробітництва між сільською радою та підприємством, зокрема в питаннях соціально-економічного характеру. Також присутні обговорили питання пов’язані зі співробітництвом у сфері розвитку місцевої інфраструктури.

У свою чергу, представники підприємства підкреслили, що для них залишається  пріоритетом прозорість і адресність підтримки місцевих громад де вони здійснюють свою видобувну діяльність.

Тільки у злагодженій співпраці АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» та Старовірівської ТГ можливо ефективно вирішувати непрості завдання з вирішення питань соціально-економічного розвитку.

Загалом робоча зустріч була діловою, змістовною, предметною і спрямованою на позитивний результат.

Бо лише у співпраці та розумінні ми можемо розвивати громаду.