Сесія сільської ради

Дата: 14.01.2021 14:45

На підставі численних звернень мешканців Старовірівської громади, якими було зібрано більше 400 підписів щодо звернення до Президента України, Верховної Ради України, НКРЕКП, Народного депутата України Олексія Красова, з питання зниження тарифів на енергоносії до рівня економічно-обґрунтованих та соціально- справедливих.

Тому, 14.01.2021 року керівництво громади та депутатський корпус зібралися та провели позачергову IV сесію VIII скликання на якій було розглянуто важливе питання «Про звернення Старовірівської сільської ради Харківської області до Президента України, Верховної Ради України, НКРЕКП, Народного депутата України Олексія Красова, щодо зниження тарифів на енергоносії до рівня економічно-обґрунтованих та соціально- справедливих».

Також на IV сесії VIII скликання депутатами була підтримана життєво необхідна програма «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Старовірівської сільської територіальної громади на 2021 рік».

Відповідні рішення були підтримані та прийняті присутніми депутатами Старовірівської сільської ради.

По закінченню сесії Старовірівський сільський голова Микола БІНДУС висловив подяку всім присутнім за плідну працю.