БЮДЖЕТ УЧАСТІ!!!

Дата: 30.10.2020 14:08

Шановні мешканці Старовірівської громади!!!

З 30 жовтня 2020 року розпочинається голосування за проекти, подані активними жителями Старовірівської громади для участі в «БЮДЖЕТ УЧАСТІ». Проекти, які переможуть, будуть реалізовані в 2021 році за кошти сільського бюджету. Голосування триватиме до 30 листопада 2020 року включно.

Проголосувати можуть громадяни, які зареєстровані або проживають на території Старовірівської громади та яким виповнилось 14 років за наявності паспорта громадянина України.

Кожен мешканець громади може проголосувати не більше, ніж за 5 проектів!

В електронному вигляді проголосувати за подані проекти можливо за посиланням https://starovirivskaotg.pb.org.ua/

Для цього Вам необхідно авторизуватись за допомогою BankID або електронної пошти (з одночасним надсиланням фото-копії сторінок паспорту або документів, що підтверджують свою приналежність до громади).

В паперовому вигляді проголосувати за подані проекти можливо у пунктах супроводу Бюджету участі за адресами:

В приміщенні Старовірівької сільської ради (1 поверх);

В приміщенні Миколаївського старостинського округу;

В приміщенні Караванського старостинського округу;

В приміщенні 4 Старовірівського СБК;

В приміщенні ФАПу сел. Власівка;

В приміщенні Охоченської сільської ради;

В приміщенні Станичненської сільської ради.

Давайте робити громаду кращою РАЗОМ!