Розпочинається ПРИЙОМ ПРОЕКТІВ «БЮДЖЕТУ УЧАСТІ» по Старовірівській ОТГ на 2021 рік.

Дата: 01.09.2020 14:07

Стартуємо!!!

Розпочинається ПРИЙОМ ПРОЕКТІВ «БЮДЖЕТУ УЧАСТІ»

по Старовірівській ОТГ на 2021 рік.

Ти активний, амбітний мешканець Старовірівської громади? Хочеш змінити свій населений пункт на краще? Бажаєш щоб саме ТВОЮ ідею втілили в життя? Тоді БЮДЖЕТ УЧАСТІ 2021 саме для тебе!

Запрошуємо ВСІХ мешканців (з 14 років +) долучитися до громадського бюджету 2021 року! Збір проєктних ідей вважається відкритим )))))

З 01 вересня по 15 жовтня 2020 року включно триватиме прийом проєктів громадян до «Бюджету участі», що буде реалізовано у 2021 році.

Правила та умови участі, подання, форма заявок та інші організаційні моменти можна завантажити за посиланням https://starovirivskaotg.pb.org.ua/help/base

Наш контактний телефон для будь-яких питань стосовно Бюджету участі і громадських проектів (05740)-5-11-51 (пн.-чт. з 09.00-16.00 перерва з 12.00-13.00, пт. з 09.00-14.30, перерва з 12.00-13.00)

В електронному вигляді подати проєкти можливо за посиланням  https://starovirivskaotg.pb.org.ua/

Для цього Вам необхідно авторизуватись  за допомогою BankID  або електронної пошти (з одночасним надсиланням фото-копії сторінок паспорту або документів, що підтверджують свою приналежність до громади).

В паперовому вигляді всю необхідну інформацію (правила, бланки і т.д), а також подати проєкт у пунктах супроводу Бюджету участі за адресами:

В приміщенні Старовірівької сільської ради (1 поверх);

В приміщенні Миколаївського старостинського округу;

В приміщенні Караванського старостинського округу;

В приміщенні 4 Старовірівського СБК;

В приміщенні ФАПу сел. Власівка;

В приміщенні Охоченської сільської ради;

В приміщенні Станичненської сільської ради.

Вартість одного «малого» проєкту від 5 000 грн. до 49 999 грн , вартість  «великого» проєкту - від 50 000 грн. до 199 999 грн.

Ініціативи мають бути такими, щоб їх можна було реалізувати протягом одного календарного року.

УСІ подані проекти будуть перевірені на дотримання конкурсних вимог.

Вперед!