Привітання з Днем дільничного офіцера поліції

Дата: 18.06.2020 15:13

Фото без опису18 червня дільничні відзначають своє професійне свято – День дільничного офіцера поліції.

Професія дільничного офіцера вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже посадові обов’язки дільничних дуже різноманітні. Саме від роботи дільничного залежить спокій мешканців населених пунктів.

Територію Старовірівської ОТГ обслуговує дільничний капітан поліції Федоренко Максим Петрович.

Шановний Максим Петрович з нагоди свята дозвольте привітати Вас з професійним святом!

Щиро зичимо Вам завжди зберігати стійкість духу, мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення. Хай Вас супроводжують успіхи у службі, розуміння та підтримка рідних, благополуччя та мирне небо над головою!

Старовірівський сільський голова

Микола БІНДУС