ПРЕСТИЖНА ВИСОКООПЛАЧУВАНА ПРОФЕСІЯ У СФЕРІ ІТ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ!

Дата: 24.02.2020 10:27

Фото без описуПРЕСТИЖНА ВИСОКООПЛАЧУВАНА ПРОФЕСІЯ У СФЕРІ ІТ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ!

Соціальний проєкт Мінсоцполітики України

Мінсоцполітики України разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проєкт – навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей  інвалідністю «Ти можеш все! Можливості безмежні!». Проєкт складається з повного циклу надання можливості всім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безкоштовно на онлайн курсах та по закінченню навчання прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ компаніях України.

Проєкт триватиме наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проєкті відбувається з 5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси та, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.

Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року та триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади.

ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ