Третє засідання робочої групи зі стратегічного планування

Дата: 11.10.2019 15:15

Фото без опису8 жовтня в сесійній залі Старовірівській сільській ОТГ відбулося третє засідання робочої групи зі стратегічного планування.

Представники Робочої групи та мешканці громади спільно з радником з питань регіонального розвитку Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування  Програми «U-LEAD з Європою» Володимиром Родченко розглянули попередні напрацювання громади та обговорили чи не найважче питання: в рамках визначених стратегічних цілей вибрати найнеобхідніші проекти для реалізації.

У ході жвавого обговорення були представлені найбільш ймовірні проекти які відповідають стратегічним цілям та напрямкам розвитку громади.

Наразі, можна сміливо сказати, що написання Стратегії розвитку знаходиться на завершальних стадіях.

Розробка стратегії розвитку здійснюється за підтримки Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».